Контактирајте не

Фокус технологија копродукции, ООД

адреса

 Бр 1047 Zhencheng патот, Shenang индустриски парк, Jiangyin Сити, Jiangsu покраината

Е-пошта

телефон

Тел: + 86-0510-66225556 66227756

Факс: + 0510-86297027

WeChat: 13382283399

Да се ​​вклучат во

                         400 808 2263

Сакаат да работат со САД?